מתנות ליולדת וגם לאבא הטרי

בייבי גיפט קיימת למעשה על מנת לתת פתרון של משלוח מתנות לידה עד לידי היולדת, הן בבתי החולים והן בבתים פרטיים.

המנהג הידוע שלאחר שנולד תינוק חדש במשפחה מביאים מתנות ליולדת מוכר לכולם, אבל פחות מקובל לחשוב על האב הטרי שמתרגש ושמח אף הוא על התינוק החדש שנולד.

לעיתים נדמה שהאב הטרי נותר מאחור והחברים והמשפחה מביאים בעיקר מתנות ותשומת לב לאם הטריה והתינוק. במידה ומעוניינים ניתן לקנות מתנה ליולדת ולאב הטרי יחדיו וכך להעניק תחושת משפחתיות והרגשה טובה לזוג הצעיר.

אפשר לקנות מתנה גם לאב הטרי

המנהג לקנות מתנות ליולדת הינו מנהג עתיק שנים שבעיקר מסמל את השמחה על הצטרפות ילד חדש למשפחה. מאחר והאישה היא שילדה את התינוק והיא זו שמניקה ונמצאת קרוב אליו רוב הזמן נוצר מצב בו הדגש העיקרי הינו האם והתינוק והאב פעמים רבות נשאר מחוץ למודעות. אך, אבות רבים שמחו לקבל אף הם מתנה ולחוש כי אנשים רואים אותם ומכירים בתהליך המשמעותי שעובר עליהם.

ישנן מתנות רבות ומקוריות שיכולות להיות מתנות ליולדת וגם לכל המשפחה, ניתן לקנות חולצות עם הדפסים משעשעים לאם ולאב הטריים, לקנות מתנות שימושיות לתינוק שישרתו את האם והאב יחדיו כמו מנשא, תיק לתינוק, קופסאות לאחסון ועוד. הרעיון העיקרי הינו שהמתנות יהיו מתנות ליולדת וגם לכל המשפחה, כך ניתן דגש על השמחה המשותפת ועל תחושת האחווה והדדיות.

לא חובה לקנות מתנה משותפת

רעיון הקנייה של שתי מתנות, אחת ליולדת ושנייה לאב הטר,י יכול להיות טוב. היתרון העיקרי ברעיון זה הוא תשומת הלב והתחושה כי רואים כל הורה בנפרד ומכירים באושרו ובצרכיו השונים, החיסרון הוא כמובן בההשקעה הכספית שהרבה פעמים שתי מתנות מצריכות. חשוב לשים לב מה אופי הזוג ולמה הם בעיקר זקוקים, ישנם זוגות שיאהבו מתנות ליולדת ולאב יחד וישנם הורים שיאהבו את הרעיון שכל הורה מקבל תשומת לב נפרדת ומיוחדת.
במקרים שמתקשים להחליט ניתן תמיד לקנות מתנות ליולדת ולאב הטרי באופן המקובל והנפוץ ביותר ולקנות פרחים ושוקולד שכולם אוהבים.

BABYGIFT

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *