מתנה מיוחדת ליולדת

מתנות לידה מיוחדות

אין אירוע מרגש מרגיע הלידה. כאשר התינוק מפציע לאוויר העולם הוא מביא אתו הרבה אושר, הרבה שמחה והודיה. ברגעים הללו אנחנו מחפשים איך לשמח את היולדת ולהביע את התרגשותנו ושמחתנו לרגל המאורע הגדול. מתנה מושקעת ואיכותית, זה מה שיעשה את זה הכי טוב.

בייבי גיפט, עם כל הרעיונות ואתם אפילו לא תצטרכו לצאת לשם כך מהבית.

לידה זהו אירוע משמח ומרגש מאוד. היולדת העייפה מקבלת שלל מתנות, פרחים ובלונים כאשר כל אלו נועדו לשמח אותה ולהביע את ההשתתפות בהתרגשות. אך אם נשאל את היולדת מה היא באמת תרצה לקבל? אנחנו נשמע תשובות אחרות שישנו את התכניות שלנו.

אם המתנה האולטימטיבית ליולדת כוללת בד”כ פרחים ובלונים, הרי שנפתע לגלות כי היולדת דווקא הייתה מעדיפה מתנה ליולדת ולתינוק שתשמש אותה הלאה. פרחים נובלים, בלונים מתפוצצים ולמעשה אין מהם כל תועלת לאחר מכן. אך אם המתנה תכלול בגדים לרך הנולד, אולי תכשירים שונים כמו קרמים, סבון לתינוק בצירוף דובי רך ומפנק, אלו ישמחו אותה הרבה יותר ויעניקו לה תחושות של רכות ועונג.

בייבי גיפט – המתנה המושלמת לתינוק וליולדת

בבייבי גיפט משקיעים במתנות מעוצבות אשר משלבות מתנות ייחודיות, מתנות מפנקות כאשר ישנה גם האפשרות להוסיף את שמו של הרך הנולד או אפילו לשלב את התמונה שלו כאשר המתנה הופכת להיות ייחודית ומרגשת במיוחד.

מדובר במתנות אשר ישאירו חותם אצל היולדת,

מתנה מקורית ליולדת שהיא לא תשכח לכם

מעוניינים להשקיע במתנה ייחודית ויוצאת דופן? אתם לא רוצים להגיש סתם מתנה נדושה כמו שהיולדת כבר קבלה ממנו בכמה וכמה מהדורות או עותקים? בבייבי גיפט –תוכלו למצוא את המתנה המושלמת.

כי מתנות ליולדת ולתינוק זה גיפט בייבי.

מתנה לתינוק שנולד – בלי לצאת מהבית

אם בעבר ידענו כי על מנת לרכוש מתנה ליולדת אנחנו חייבים לצאת מהבית, לכתת את רגלינו בין החנויות עד שנמצא את מבוקשנו, הרי שכיום הסיפור שונה לגמרי.

אנחנו יכולים לשבת בסלון הבית, להתרווח בכורסא ופשוט לצאת לשופינג. לבחור את המתנה, להחליט מה אנחנו רוצים שהיא תכלול, האם לצרף לה משחק חמוד, או זוג גרביים מלטפות, בושם לתינוק או מארז גופיות נחמד. נוכל להוסיף גם מארז שוקולדים מפנק ולהפוך את המתנה למיוחדת במינה. (ניתן לעטר את הכול בבלון הליום אם אנחנו ממש לא מוכנים לוותר על הבלון…) ואת כל השאר הצוות של גיפט בייבי יעשו. הם יעצבו את המתנה ויבצעו משלוח ליולדת הנרגשת.

כנרת פרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *