הפרח של המשפחה

הולדת בת

 

מזל טוב! נסיכה נולדה למשפחה ואתם מלאי ציפייה לראות את התינוקת ולהחזיק אותה. ועל המתנה שתקנו כבר חשבתם?

לא משנה אם היא הגיעה אחרי מספר בנים או שהיא הילדה הראשונה של המשפחה, כשנולדת בת יש התרגשות רבה ונדמה שכל העולם מתרגש ביחד אתכם. כבני משפחה קרובים, אתם מן הסתם הראשונים שתזכו לבקר את ההורים הטריים ולראות את הנסיכה הקטנה שהצטרפה, וכדאי שתגיעו לביקור מוכנים עם מתנה להולדת הבת, כפי שנהוג.

מוכנים לכל הוורוד?

התווספות של בת למשפחה מביאה איתה גם את כניסתם של צבעי הפריחה האביבית ובעיקר את הצבע הוורוד. המוצצים ורודים, השמיכה ורודה, הבגדים ורודים והכל משתלב יחד. ורוד זו גם צבע טוב למתנה שתבחרו. איך בוחרים מתנות להולדת הבת? אנחנו בבייבי גיפט מציעים לכם מארזים מוכנים שתוכלו לבחור מתוכם את המתנה המושלמת בתקציב העומד לרשותכם, ויש אפשרות גם למארזים בהרכבה אישית, למי שיודע בדיוק מה הוא מחפש ורוצה להפתיע ולפנק.

איזו מתנה מתאימה להולדת בת?

מתנות מעוצבות ליולדת הן המתנה האידיאלית. מתנה להולדת בת יכולה להיות מתחום הביגוד הראשוני או ציוד בסיסי שכל תינוקת צריכה בחודשים הראשונים לחייה, כמו גרביים, חיתולי בד, מגבת ושמיכה. מוצרים כאלו יחסכו מההורים את הצורך ללכת לקנות ואם אתם קונים אותם בבייבי גיפט, אפשר גם להדפיס עליהם את שם התינוקת ועל ידי כך להפוך את המתנה לאישית ומיוחדת. מלבד ביגוד ומוצרים בסיסיים, תוכלו להוסיף למתנה צעצועים המתאימים לשלבים הראשונים כמו רעשנים ונשכנים, שנועדו לעודד את התפתחות התינוקת.

אילו תוספות אפשר לכלול?

תמיד כיף לקבל מתנות שימושיות, אך לא פחות מהנה לקבל מוצרים שההורים לא היו בעצמם, הן מסיבות כלכליות והן מסיבות אחרות. תוספות כאלו יכולות להיות חלק מהמתנה או המתנה עצמה, והן תמיד משמחות. דוגמה לתוספת כזו היא פרלינים איכותיים שיגרמו להורים לעצור לרגע מכל ההמולה שהגיעה בעקבות לידת התינוקת, לשבת ולפנק לרגע גם את עצמם. הפרלינים יכולים להיות גם מה שהם יבחרו לשלוף ככיבוד כשמגיעים אורחים לבקר לאחר הלידה. יש גם תוספות שאינן מתכלות, כמו סיכת בטחון מעוצבת עם חרוזים ורודים וקמעות למזל טוב, ספר תהלים קטן עם שם התינוקת שאפשר לשים על המדף בחדר, מתחת למזרון המיטה או בעגלה, שמפו איכותי או בושם לתינוקת לשמור על הניחוח המתוק והחדש שהיא הביאה איתה הביתה.

מחפשים משלוח מתנה ליולדת? אנחנו מזמינים אתכם להתרשם מקטלוג המתנות המעוצבות שלנו באתר, ולהזמין בקלות ובנוחות את המארז המושלם שכל יולדת תשמח לקבל.

 

כנרת פרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *