מתנה מקורית ליולדת

מתנה ליולדת ולתינוק

מחפשים מתנה מקורית? רוצים לחמם את ליבה של המקבלת במתנה מרגשת? בואו לראות מה יש לנו להציע לכם!

כאשר מחפשים לרכוש מתנה ליולדת מעוניינים למצוא מוצר מוצלח ורעיון מקורי. כדי שהיולדת אכן תשמח לקבל את המתנה, ותיהנה להשתמש בפריטים שהיא קבלה. כדי לענות על הצורך הזה אנחנו בחברת בייבי גיפט מציעים לכם שפע של מוצרים ומבחר רחב של מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק. מה שנשאר לכם לעשות זה רק להתרשם מהמבחר הרחב ולבחור את המתנה המוצלחת שאכן תענה על הדרישות שלכם, ותשמש את היולדת ברוב שמחה והנאה. בואו וקראו על המתנות שניתן להזמין אצלנו!

מתנה מקורית ליולדת – מהן האפשרויות?

  • בובות רעשן – אמנם בשבוע הראשון לאחר הלידה התינוק לא באמת מתעניין בצעצועים. אבל לא יעבור זמן רב והוא יתחיל לעשות בהם שימוש יומיומי וקבוע. מתאים מאוד לתת מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק בובת רעשן. כאשר התינוק יהיה בן חודש – חודשיים הוא יוכל להביט בבובה, כאשר יגדל מעט הוא יאחז אותו בידו וישתעשע בו בהנאה. ניתן לבחור בבובת רעשן בצורות שונות.
  • מגבת קפוצ’ון – רחצת התינוק זו פעולה יומיומית שהיא תהליך משמעותי שלוקח זמן רב. לארגן את האמבטיה, לוודא שהמים חמימים בטמפרטורה המתאימה, להכין את הבגדים וכן הלאה. מתנה כזו עשויה להיות רעיון נהדר עבור מתנה מקורית ליולדת. המגבת תוכל לשמש את היולדת והיא תודה לכם מאוד. תוכלו כמובן לשלב הדפסה על המגבת כך שהיא תהיה ייחודית ותישא את שם התינוק.
  • תיק עם שלישיית גרביים – אתם לא באמת יכולים לקלוע לטעמה של היולדת מבחינת הבגדים שהיא תרצה להלביש לתינוק שלה. אבל גרביים הוא פריט קטן יותר שאתם כן יכולים לרכוש בלי חשש. אצלנו תוכלו למצוא תיק שמכיל שלושה זוגות גרביים. לתיק יש מראה מעוצב ויוקרתי והמתנה שלכם נראית נהדר.
  • שמיכה – אחד הפריטים הנחוצים בחודשי חייו הראשונים של התינוק הוא שמיכה. שמיכה משמשת בכל עונות השנה. בעריסה, בעגלה ובכל מקום. כל שמיכה תועיל ותשמש את היולדת ואת התינוק באופן רציף. בחרו מתנה מקורית ליולדת שמיכה במרקם רך ונעים והוסיפו רקמה אישית.
  • בלון – הבלון המאחל והעליז הינו חלק מהחוויה. בחרו את הבלון המתאים על פי מין היילוד. ושמחו את היולדת במתנה שכולה אווירה.

בחירת מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק תיעשה מתוך מחשבה על היולדת ועל הצרכים שלה. על התינוק או התינוקת ועל הרצון שלכם לשמח אותם עד מאוד, בחרו מתנה ואנו נבצע משלוח ליולדת עד לפתח הדלת!

 

 

 

 

כנרת פרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *