יש לי אחיין חדש!

תינוק חדש נולד במשפחה

 

סוף סוף צלצל הטלפון וקיבלתם את הבשורה שנולד לכם אחיין חדש? עכשיו כדאי לחפש מתנה ליולדת שתשמח אותה ותראה לה כמה אתם נרגשים

הצטרפותו של תינוק חדש למשפחה היא תמיד אירוע מרגש, במיוחד עבור ההורים של הרך הנולד, אך גם עבור המעגל המשפחתי הקרוב. כדודים של התינוק, אתם רוצים שהוא ידע שהוא מוקף באהבה וחום ואתם יכולים להביע זאת באמצעות בחירת מתנות ליולדת ולתינוק. כאן מגיע הרגע שאתם אולי מתחילים להתלבט או להתבלבל בין האפשרויות הרבות הקיימות. לאיזו חנות ללכת, מה לקנות ומה ימצא חן בעיני ההורים? בבייבי גיפט דאגנו לכם למגוון מתנות שכל אחד ישמח לקבל.

איך לבחור מתנה לתינוק?

יש הטוענים שהכי טוב לשאול את ההורים מה הם צריכים ואת זה לקנות כמתנה. מתנה כזו היא אולי מאד שימושית אך חסרה את ההרגשה של ההפתעה הנלווית למתנה עטופה שלא יודעים מה יש בתוכה ולא מזמינים אותה מראש. כדי לשמח ולרגש באמת כדאי לחפש מתנות מקוריות ליולדת ולתינוק.

איך אפשר לבחור מתנה מיוחדת? למעשה יש לכם שלוש אפשרויות. תוכלו לקנות מתנה עבור היולדת, שתשמח אותה ותראה לה שעם כל ההתרגשות סביב הלידה, זוכרים גם אותה וחושבים עליה. אפשרות נוספת היא לקנות מתנה לתינוק. אם מדובר בבן ראשון של המשפחה הבחירה קלה, כי ההורים יצטרכו הכל, מדברים שימושיים כמו צעצועים, בגדים, סינרים ומגבת רכה ועד לפינוקים שהם אולי לא יחשבו לקנות בעצמם, כמו תחליבים איכותיים לעור התינוק. אנחנו בבייבי גיפט מציעים לכם אפשרות שלישית, והיא לבחור מתנה שתכלול גם מתנות לתינוק וגם פינוקים ליולדת ולבצע משלוח ליולדת עד לפתח בית החולים.

אנחנו מציעים לכם הרכבה אישית של מתנה, שתכלול פריטים שימושיים ואיכותיים בצבעים של בנים, ועם אפשרות להדפיס את שם התינוק על פריטים שונים. חשבו כמה ההורים ישמחו לקבל סינר, מגבת או בגד גוף כמתנה עם שם התינוק. מתנה כזו היא ייחודית ומקורית, שהם לא ימצאו בחנויות רגילות. אם אתם רוצים לפנק, תוכלו להוסיף למתנה בלון או פרלינים טעימים במיוחד, והכל נארז יחד באריזה מעוצבת ויפהפיה.

כדי להקל עליכם, הקמנו חנות וירטואלית המאפשרת לכם קנייה מאובטחת של מגוון מתנות מעוצבות ליולדת ולתינוק, הכוללות מוצרים באיכות גבוהה. את המתנות תוכלו להזמין במשלוח ליולדת, בין אם היא נמצאת עדיין בבית החולים או השתחררה כבר לביתה. אם תרצו, נוכל לשלוח את המתנה גם לכתובת שלכם, כדי שתוכלו להעניק אותה באופן אישי. מזל טוב!

 

 

 

 

 

 

כנרת פרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *