מזל טוב! תינוק חדש במשפחה

מתנות לתינוק שנולד

 

תינוק נולד! מזל טוב! גם אם זה לא הילד הראשון ואפילו לא השני, ההתרגשות גדולה. המשפחה כולה נרגשת אף היא וכולם עולים לרגל לבקר את היולדת ולהתרשם מהעולל הזעיר. לבדוק למי הוא דומה… לברר כמה הוא שוקל… וכמובן גם להעניק לו ולאמו הנרגשת – מתנות לרוב. אז מה נעניק ליולדת?

לפני שאנחנו הולכים לבקר את היולדת עולה השאלה, מה נקנה הפעם? זר פרחים? אולי השידה בבית החולים כבר מכילה כמה וכמה זרים ולא יימצא לו המקום? מארז שוקולדים? אולי היולדת שלנו דווקא מנסה לשמור על תזונה בריאה בכדי לחזור במהירות לגזרה? אז מה נשאר לנו בכל זאת? מה נוכל להעניק לה ולהיות בטוחים כי היא תהיה מרוצה ומאושרת? כאן אנחנו באים לספר לכם על אפשרות מפתיעה במיוחד. אפשרות של הרכבת מתנה ייחודית שתכלול את כל מה שאנחנו רוצים להעניק ליולדת בתוך מארז אחד גדול מעוצב ומרשים במיוחד.

בייבי גיפט – המתנה שתמשיך לשמש את היולדת גם אחר כך…

כאשר אתם הולכים על המתנות של בייבי גיפט, אתם למעשה מעניקים ליולדת מתנה מיוחדת אשר תמשיך לשרת אותה גם אחר כך. לא כמו הבלונים או הפרחים שהם בעצם זמניים לגמרי. אתם משקיעים בהם הרבה מאוד כסף אך לא נשאר מהם מאומה. גם השוקולדים המתוקים נגמרים בשלב זה או אחר כאשר גם מהם לא נותר כל זכר, מלבד עוד קלוריות עודפות שהגוף צרך. ..

בדיוק לכן, כדאי לחשוב על מתנה מסוג אחר. מתנה יותר תכליתית, מתנה יותר שימושית ומתנה שגם תהיה בלתי נשכחת היות והיא תמשיך לשמש את היולדת ואת התינוק למשך חודשי חייו הראשונים.

מה מרכיב את המתנה שלנו?

אז כאשר אנחנו מדברים על מתנה לתינוק שנולד אותה נרכיב בגיפט בייבי, אנחנו מדברים על אין ספור פריטים ומוצרים שימושיים במיוחד. אלו פריטים אשר יוכלו להמשיך לשמש את היולדת ואת התינוק משך חודשים ארוכים לאחר מכן ואפילו מעבר לכך. כך לדוגמא אם תחליטו לשלב בושם עם ניחוח תינוקי חלומי או תהילים עם שם הרך הנולד. סיכת מזל או מגבת רחצה, ועוד שלל אפשרויות. תוכלו בהחלט להרכיב את החבילה השימושית בהתאם לרצונכם ובכך להעניק לתינוק  ולאמו מתנה איכותית ושווה באמת.

בייבי גיפט מציעים לכם רכישת מתנה מעוצבת ליולדת ישירות מתוך האתר. אתם בוחרים ואנחנו מרכיבים ומשגרים ישירות אל בית היולדת.

מתנה לתינוק – מזמינים בבייבי גיפט.

 

כנרת פרי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *