ברכות לכרטיסי ברכה של מתנת לידה

זה נכון שהמתנה היא חשובה, אבל לא פחות ממנה חשובה הברכה. כרטיס הברכה הוא הדבר האישי הראשון שמקבלת המתנה תרצה לראות כאשר היא תקבל ותתרשם מהמתנה.
אצלנו בחברת “ניני” חשבנו גם על זה ועיצבנו כרטיסי ברכה יפים כדי שלא רק המתנה תפתיע ותרגש, אלא גם כרטיס הברכה עם הברכה האישית שלכם תוסיף עוד רגש, חום והמון אהבה ליולדת הטרייה או לכל מי שיקבל את המתנה המעוצבת שלנו.
אבל מה לעשות… לא כולנו נולדנו עם עט ביד ולא לכולם קל לכתוב כרטיס ברכה שיירגש ויביע את מה שבדיוק אנחנו מרגישים. לא לכולם קל לכתוב במילים את מה שאנחנו מאחלים.

אז יש לנו פתרון בשבילכם!

בנוסף למחולל כרטיס הברכה האוטומטי שלנו – אותו תוכלו למצוא כבר בעמוד “סיום ההזמנה” לפני ביצוע התשלום, צירפנו לדף זה כמה וכמה רעיונות לכרטיסי ברכה מקסימים ומרגשים, שיתאימו כמעט לכל ארוע. חשוב לנו ליידע אתכם שאנחנו מעדכנים באופן שוטף את מחולל הברכות בדף סיום ההזמנה (מיד אחרי טופס למילוי כתובת מקבל המתנה) ושם תמצאו עשרות רבות של ברכות שונות מסודרות על פי אירוע.

[testimonial_left image_url=”/wp-content/uploads/baby-girl.jpg” ]למשפחה הצעירה, הרבה איחולי מזל טוב ושמחה, להולדת התינוקת החדשת שהצטרפה למשפחה. מהיום הבית יתמלא בהרבה אושר וצחוק, שמחה וגיל, על כל חיוך, גיהוק ושיהוק שיראה כמו תרגיל.[/testimonial_left] [testimonial_right image_url=”/wp-content/uploads/baby-boy.jpg” ]בא לעולם תינוק מתוק והביא עמו המון שמחה וצחוק. נאחל לקטן שיגדל ויצמח ושתמיד יהיה בריא ומחוייך!
גוזל קטן ופשוט מושלם הגיח היום לאוויר העולם נשלח לו צרור של איחולים מתוקים, וגם המון נשיקות וחיבוקים![/testimonial_right] [testimonial_left image_url=”/wp-content/uploads/baby-girl.jpg” ]מזל טוב להולדת הגוזלית, מי יתן ותראו ממנה נחת ומזל, החשוב מכל וכל, שפע של בריאות ואושר גדול, נאחל מכל הלב ששמחה תהיה בביתכם.[/testimonial_left] [testimonial_right image_url=”/wp-content/uploads/baby-boy.jpg” ]למשפחה הצעירה, הרבה איחולי מזל טוב ושמחה, להולדת התינוק החדש שהצטרף למשפחה. מהיום הבית יתמלא בהרבה אושר וצחוק, שמחה וגיל, על כל חיוך, גיהוק ושיהוק שיראה כמו תרגיל. [/testimonial_right] [testimonial_left image_url=”/wp-content/uploads/baby-girl.jpg” ]ברכות חמות להולדת התינוקת. מאוד נרגשים מהבשורה. ממתינים בסבלנות ומצפים לראות אתכם בקרוב, כאשר העניינים אצלכם קצת יירגעו.[/testimonial_left] [testimonial_right image_url=”/wp-content/uploads/baby-boy.jpg” ]לצרור ברכות ואיחולים לבביים שלוחים, בהמון אהבה כולנו אתכם מברכים, ההורים- שתחייכו אליו והוא אליכם, שהאור יציף את פתח ביתכם, שלבכם יתרחב מאושר ושמחה ותרוו נחת והצלחה בהרחבת המשפחה.
[/testimonial_right] [testimonial_left image_url=”/wp-content/uploads/baby-twins.jpg” ]אומרים שאח תאום מרגיש את אחיו בכל מקום ומכל מרחק למרחק הגדול ביותר אין משמעות, הוא פשוט נמחק אנו מאחלים לכם בריאות ואושר רב לעולמים מזל טוב לכם מופלאים, מזל טוב לכם תאומים! [/testimonial_left] [testimonial_right image_url=”/wp-content/uploads/baby-twins.jpg” ]שני מלאכים ירדו משמיים לכל אחד זוג כנפיים לשניהם לחיים מתוקות, עיניים גדולות ונוצצות הם גדלים ומתפתחים, חמודים ומחייכים. [/testimonial_right] [testimonial_left image_url=”/wp-content/uploads/baby-twins.jpg” ]להורים היקרים, שתרוו מהתאומים רוב נחת תמיד ושכל אחד מהם יהיה עבורכם – מיוחד ויחיד… אוהבים מאוד… [/testimonial_left]