מתנה ליולדת עם שם התינוק

מתנה עם שם התינוק

קחו רגע, וחישבו: איזו מתנה אתן רוצות לקנות ללידה או לתינוק? האם זו מתנה להולדת בת , בן או תאומים?
הסבלנות בבחירת המתנה תשתלם לכן כפליים, עם בחירה נכונה של המתנה ועם האפשרות להטביע את שם התינוק על המתנה.
מתנה ליולדת עם שם התינוק מוטבע עליה, הופכת את המתנה לאישית ומרגשת יותר.

מתנה עם שם התינוק – הקדשה אישית

בחירת שם לתינוק אינה דבר של מה בכך. ההתלבטות מתחילה מוקדם במהלך ההריון, ואינה צפויה להסתיים באורח פלא דוקא ברגע הלידה. יש שיגידו שהעניין הופך אפילו יותר משמעותי בימים אלה שלאחר הלידה… ההמתנה הסבלנית בבחירת ובהענקת המתנה הופכת ליתרון ביותר ממובן אחד, בכך שהיא מאפשרת לכן להוסיף את שם התינוק למתנה. יותר מכרטיס ברכה, שבדרך כלל ממוען להורי התינוק, המתנה עצמה,בצירוף שם התינוק, הופכת את המתנה לאישית יותר. בנוסף, מתנה ליולדת עם שם התינוק עליה מראה שאין זה פריט שהורדתן מהמדף בחנות זו או אחרת, אלא מתנה שהשקעתן, בחרתן והקדשתן באופן אישי לתינוק. בכך הזמן שעבר הופך לזמן השקעה שניתן לנצלו באופן המיטבי.

לכל תינוק מגיעה מתנה!

במקרה של הולדת תאומים, מתנה ליולדת עם שם התינוק הופכת להיות להכרח של ממש! בין אם אלו מתנות זהות שקניתן לתינוקות או שתי מתנות שונות זו מזו, הקדשה אישית עם שם תפתור בעיות שעלולות לצוץ בצד המקבל. גם במקרים אחרים, שאין מדובר בתאומים, הוספת השם למתנה תמנע בלבול בין התינוק ואחיו הבוגרים, שיתכן והינם תינוקות אף הם. מקרה נוסף בו הוספת שם יכולה להוסיף עשרות מונים למתנה שתבחרו הוא כאשר התינוק ומשפחתו מתגוררים בחו”ל.
שם התינוק, בכתב מעוטר בשפה העברית, יוסיף נגיעה אישית ומרגשת לכל מתנה ליולדת. בכל מקרה, הוספת שם למתנה הופכת את המתנה לאישית ובלעדית, פריט שיישאר אישי לשנים שיבואו.

כיצד מוסיפים שם למתנה?

ניתן להכין מתנה עם שם התינוק לכל המתנות והפריטים באתר. עיברו על קטלוג המתנות באתר. חלק מהמוצרים כבר מוצגים עם שם תינוק להמחשה. מלבד המוצרים המופיעים בקטלוג עם דוגמת שם, ניתן לקבל את כל המוצרים שלנו עם שם התינוק.
במקרה ויש שאלות בנוגע למתנה זו או אחרת ולשם זה או אחר, אל תהססו לפנות.

BABYGIFT